Dámské

01.01.2017 15:26
Nene, jen tak lehce to nepůjde. Nezapomeň, že pokusů pro zadání správného pin kódu není nekonečný počet. Dejme tomu, tři. Budeš-li hodný, dostaneš jeden pokus bonusový. Stále nevíš? Měl by sis rychle vzpomenout, já totiž nejsem kus hadru ani žádná odměna. Na hraní si najdi někoho jiného. Ovšem když se trefíš do mého gusta, totiž, do toho pitomého kódu, to je jiná. Možná bych tě mohla pustit k sobě, ale jen na chvilku. Zábavného dámského spodního prádla nebude nikdy dost. Říká se, že červená je barva pro odvážné, tak co, vyzkoušíš je? Vtipné kalhotky čekají na majitele, jež se nedá jen tak odemknout – je třeba správného pin kódu. Ale co kdyby stačilo i kouzelné slovíčko?

Cena: 149 kč

01.01.2017 15:19

Dvojsmyslů bude vždycky přibývat. Ani tyto vtipné kalhotky o jeden nemají nouzi. Zábavné kalhotky s nápisem, nebo spíše obrázkem, mohou říkat mnohé a zároveň jednoduchou věc – tudy cesta nevede. Bobr může být jen malé, nenápadné zvířátko, ale mnozí vědí, že i tento kutil dokáže postavit hráze pevné jako kámen, a když se řekne zákaz vjezdu, tak to platí na beton. Seberete-li trochu odvahy, povolí hráze? S tímto spodním prádlem si na divoké řece neřestí můžete s manželem či přítelem užít ještě spoustu zábavy – alespoň do té doby, než se zamítnou další činnosti. Tak na co čekáte – to vás zastaví malá značka jako tato?

Cena: 149 kč

01.01.2017 15:18
Spodní prádlo je důležitou součástí každodenního života – alespoň pro ty, kteří se slušně drží při zemi a neexperimentují s nahotou. Mnohdy je pohodlné, cítíte se v něm dobře, ale co když se začne, však víte, vymykat kontrole to, co skrývá? Všichni jistě víme, že po dešti tráva roste jako z konve, a hlavně během období, kdy není půda zmrzlá jako v mrazáku, je třeba ji sesekat ne jednou, ani dvakrát, ale alespoň třikrát do týdne. Bývá to makačka, ale krásná zahrada potom dostane prostor ukázat, jak dokáže potěšit. No není to potom o moc lepší? Vsadím se, že manžel nebo přítel neradi nepořádek, a když jde všechno hladce, tak, jak má být, život je najednou o něco příjemnější. Vtipné kalhotky s obrázkem mohou být každodenním připomenutím k tomu, být vždy připravena. 
 

Cena: 149 kč

01.01.2017 15:17

Znáte to – nekonečné hledání a nenalézání byť jen nejubožejší nabídky práce je velmi vyčerpávající. Hodiny strávené na internetu jsou často jen ztrátou času a kompletně nanic. Ale jak by se vám líbilo narazit na takovouto poptávku? Tyhle nabídky se moc často na internetu nevyskytují, a už vůbec ne na dámském spodním prádle. Pro splnění všech požadavků musíte být V.I.P muž. Nadaný, chytrý, obratný a zručný – můžete se označit těmito vlastnostmi? Protože jestli ne, tak se přes bránu těchto vtipných kalhotek nedostanete. Tak co, máte na to, přijmou nabídku jako je tahle a ukázat, co ve vás je? Nezahoďte šance jako je tahle!

Cena: 149 kč

01.01.2017 15:17

Počkat.. Jsem tady správně? To není cesta, kde jsem měl původně v úmyslu jet. Možná jsem se sem dostal nedopatřením. Nebo to nebyl úplně slepý výstřel do tmy? Jsem na správném místě? Jestli ano, každopádně je to jasná věc, tudy cesta nevede. Tuhle značku všichni známe. V některých případech potěší, v těch jiných - jako je tenhle – zrovna dvakrát nerozveselí. Když dáma řekne stop, není radno si s ní zahrávat a pouštět se do neopatrných experimentů – to by se nemuselo vyplatit. Tak pánové, musíte se ještě hodně snažit a vytáhnout ty nejlepší zbraně, abyste byli schopni rozehřát ledová srdce drahých poloviček. Zábavné spodní prádlo jako tyhle kalhotky vám mohou pomoci k vyjádření vašeho nedostatku.
 

Cena: 149 kč

01.01.2017 15:15

Vtipných kalhotek, jako jsou tyhle, nikdy nebude dost. Zákaz podobný tomuto se často nevidí, co? Otázkou ale je, jestli je výhodný, nebo ne. Nad touto otázkou se zamyslete každý sám – právě vy jste ti, kteří sebe samotné znáte nelépe, proto víte, co vás činí spokojeným a pohodlným. Zaručené je, že se s reakcí na tento zákaz otevírají nové možnosti. Možná je právě teď čas osvětlit své partnerce to, co vám honí hlavou. Existuje spousta dalších zákazů a pravidel, ale nejsou pravidla právě na to, aby se porušovala?  Je těžké odhadnout, co si žena zrovna myslí, tak jí třeba napovězte tímto milým dárkem – zábavným spodním prádlem. 

Cena: 149 kč

01.01.2017 15:14

Nyní už můžete mít svůj ukazatel Lovemetr i na spodním prádle. Potřebujete obejmout ... nebo jiné věci ? Tento lovemeter vše vyřeší za vás :)a

cena: 149kč

01.01.2017 15:12

Spodní prádlo s nápisem I wanna Bannana :) Pro odvážnější slečny.

cena:  149kč