Pánské

01.01.2017 15:32

Není lupa jako lupa. Jde samozřejmě hlavně o to, co chceme zvětšovat. A přiznejme si to na rovinu, milé dámy, záleží více na tom, že bychom chtěly vidět to, co vidíme, alespoň dvojnásobně větší, nebo bychom chtěly, aby se právě toto „vidění“ stalo realitou? To je velmi těžká otázka, o které bychom mohly diskutovat déle. Každopádně, velikost je v mnoha případech důležitá. Například ve čtení – co kdybychom nemohli přečíst písmenka? Nebo ve sledování televize – 8 palců naproti přes celý obývák také není nic moc. No a v dalších případech se důležitost velikosti ztotožňuje, ať si každý najde důvod, který je mu blízký. Technické vymoženosti s nálepkou „zoom“ nám naslibují mnoho, ale nic nepobaví a nerozveselí více než zábavné spodní prádlo.

Cena: 249 kč

01.01.2017 15:32

„Přísahám, že jsem jen jogurt!“ říká s vystrašeným obličejem nenápadná skvrnka na tomto zábavném spodním prádle.  Stává se to často? Jen tak vám ukápne jogurt při snídani, a vytvoří takovou skvrnu? Jak pravděpodobné to je, to si každý přeberme vlastní hlavou. Ovšem nepleťme si pojmy s dojmy. Nenápadný flíček na trenkách může být způsoben ledajakými nečistotami, a v tomto případě je sporné (nebo není?), co jej způsobilo. Neopatrnosti není nikdy dostatek, proto buďme zodpovědní. Jako připomenutí může sloužit právě tento kousek. Milé dámy, vaše drahé partnery tyto zábavné trenky jistě nejen potěší, ale i rozesměje – tak proč toho nevyužít a nepořídit jedny takové fun trenky jako dárek?

Cena: 249 kč

01.01.2017 15:31

To se ten ptáček nahledal, aby vůbec něco našel. A co našel? Jen štíhlou a malinkou žížalu, co se krčí v hlíně a nevytáhne paty z domu. V dnešní době se hledá těžce, a všechny dámy to zajisté dotvrdí. Na čem záleží a na čem ne, to patří každé ženě k jejímu vlastnímu vkusu. Mnohdy měníme názor až po první zkušenosti, mnohdy jsme přesvědčeny hned ze začátku. Je velmi složité najít toho pravého, s těmi „pravými mírami“. Ovšem hledání se vyplácí. I sám ptáček nakonec našel. Přestože nenalezl právě to, co hledal, najedl se dostatečně dobře pro další fungování. A takhle to berme v životě – hledejme štěstí v každodenních věcech, a nehleďme příliš na vlastní ideály. Toto zábavné spodní prádlo jistě potěší každého muže s nižším sebevědomím.

Cena: 249 kč

01.01.2017 15:30

K

éž by měl každý muž takový spínač. Bylo by o mnohem jednodušší naladit správnou atmosféru, když se jde na věc, a nevznikaly by žádné informační mezery a nedostatky. Nálada si hraje s našimi pocity tak rychle, že někdy přejde chuť už při vkročení přes práh domu pozdě v noci, kdy se vracíte z práce. Se spínačem On/Off, neboli Zapnout/Vypnout, by byl život přece o mnohem méně komplikovaný! Myslíte, že se tato páčka dá korigovat? Dámy, daří se vám to? Pánové, přejete si manuálně nastavovat vaši náladu k zapnutí a vypnutí systému? Vtipné trenky jako tyhle vám možná mohou pomoci vytvořit si jakési restartování kdykoliv budete chtít. 

Cena: 249 kč

01.01.2017 15:28

Vážení, dbejte zvýšené opatrnosti v provozu, protože se v blízkosti nachází dopravní prostředek nadměrné velikosti, je tedy nutné dávat přednost v jízdě a chovat se ukázněně – jako správný řidič. Co by za to ženy daly, kdyby se najednou rozsvítilo červené světélko v jejich hlavách, se vzkazem, že se blíží někdo, o koho by mohly mít vážný zájem. Na tomto pánském spodním prádle to mají žlutým na černém – dlouhý dopravní prostředek je v blízkosti. Pánové by tyto zábavné trenky měli nosit častěji – a tím na sebe upozornit. Jste-li stejného názoru, je čas věnovat právě takové vtipné trenky vašemu partnerovi, a vyhnout se tak případným mýlkám v komunikaci.

 

Cena: 249 kč